Останні новини

Посадових осіб ДП «Львіввугілля» притягнуто до адмінвідповідальності за корупцію

Посадових осіб держпідприємства «Львіввугілля» притягнуто до адміністративної відповідальності за корупцію. Про це  повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

Численні факти вчинення корупційних правопорушень щодо фінансового контролю у вугільній галузі виявлено Червоноградською місцевою прокуратурою.Зокрема, за ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю) визнано винними семеро службових осіб державного підприємства «Львіввугілля, а також його структурних підрозділів.

Встановлено, що вказані особи, без поважних причин несвоєчасно заповнили на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.За наслідками судового розгляду до винних осіб, застосовано стягнення у вигляді штрафу.

Окрім цього, в порядку ч.3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», місцевою прокуратурою внесено подання щодо виявлення причин та умов, які сприяли вчиненню таких правопорушень. Внаслідок чого, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 19 посадових осіб зазначеного підприємства. Робота у вказаному напрямку триває.