Останні новини

На Львівщині правоохоронці викрили зловмисників, котрі захопили 700 гектарів сільськогосподарських земель

Самовільне захоплення земельних ділянок площею сімсот гектарів викрили працівники Управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції України. Встановлено, що у Буському та Сокальському районах Львівської області працівники товариства з обмеженою відповідальністю посіяли сільськогосподарські культури на самовільно захоплених площах. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Львівській області.

Правоохоронці з’ясували, що договори оренди на користування  землею із вказаним товариством та будь-якими іншими фізичними або юридичними особами не укладались. Відповідно до баз даних, вказані землі  відносяться до земель державної власності (землі запасу та резервного фонду), а також приватної власності (не витребувані паї та паї померлих громадян).

На даний час залучені спеціалісти для  проведення розрахунку вартості самовільно захоплених земельних ділянок та встановлення суми завданих збитків. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 1 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає штраф від двохсот до трьохсот мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців.  Проводиться досудове розслідування.