Останні новини

Районні депутати розглянули виконання в цьому році програми «Дороги Сокальщини»

Як виконується у цьому році районна програма «Дороги Сокальщини» розглядали депутати в ході першого пленарного засідання 21 сесії Сокальської райради. Доповідач, перший заступник голови СРДА Ірина Задолинна повідомила, що на сьогодні в районі працюють 5 дорожніх фірм: «Автомагістраль-Південь», Жовківська ДЕД, ПП «Рома» та Львівська і Волинська організації.

За останніми даними ремонтні роботи вже проведені на таких автодорогах району, як Червоноград – Перетоки, Сілець – Соснівка, Комарів – Переспа, Броди – Червоноград – Волсвин, Червоноград – Рава-Руська від Червонограда та села корчів та на території Хлівчанської, Ставка-Пристань на відрізку від села Хлів чани до Пристані, Сокаль-Червоноград на території Жирки та Добрячина, Сокаль – Стоянів та Жвирка – Завишень.  Водночас поточні ремонти роводяться на дорогах Рава-Руська – Гайок, Шарпанці – Тартаків, Скоморохи – Роятин, Хоробрів – Опільсько, Варяж – Бояничі, Сокаль – Бояничі, Сокаль – Стоянів та Сокаль-Червоноград в районі села Забужжя.

 

Відтак інформація була взята до відома. Наступне питання, яке розглянули депутати на сесії,  теж стосувалось наших доріг. Це інформація про роботу тимчасової контрольної комісії райради щодо перевірки якості ремонту доріг у Сокальському районі. Доповідав голова комісії Ігор Гуз. Свою доповідь він доповнив і фотографіями, які засвідчували як саме зроблений ремонт.

Зокрема побувавши на дорозі Червоноград – Перетоки комісія спільно із сільським головою Скоморохівської сільською ради Надією Гібляк залишилась задоволена фірмою «Автомагістраль-південь». Найгірші порушення, за словами доповідача, комісія виявила при обстеженні ділянки дороги між селами Лещатів та Лучиці, де працювала фірма «Євростильреконструкція»

Відтак роботу  дорожньої організації «Євростильреконструкція»  комісія визнала незадовільною і направила відповідний лист в службу автомобільних доріг. Інформація тимчасової комісії була взята до відома.