Останні новини

На Сокальщині вже стартувала підготовка до проведення перших виборів депутатів ОТГ

На Сокальщині вже стартувала підготовка до проведення перших виборів депутатів ОТГ. На сьогодні вже утворена Великомостівська міська територіальна виборча комісія, у складі 18 чоловік. Голова комісії – Іванна Гупало.

Окрім того, в ході останнього засідання Великомостівської територіальної виборчої комісії було прийнято рішення про утворення територіальних виборчих округів депутатів сільських селищних міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міських голів у кількості 26 округів, згідно з Закону України «Про місцеві вибори» та відомостей про кількість виборців, які проживають на території адміністративно-територіальної одиниці. Відтак дані про утворення територіальних виборчих округів будуть передані до ЦВК та державного реєстру виборців м Сокаль.

Окрім того, як повідомила голова комісії Іванна Гупало, з понеділка 25 вересня розпочалась реєстрація кандидатів у депутати та голів ОТГ, яка триватиме до 5 жовтня.

Нагадаємо, що 29 жовтня на Львівщині обиратимуть депутатів та голів у вісьмох об’єднаних територіальних громадах, серед яких в Великомостівська міська об’єднана територіальна громада. До її складу входять Великомостівська міська рада (місто Великі Мости, села Борове, Куличків), Бутинська сільська рада (села Бутини, Піддовге, Пристань, Шишаки), Двірцівська сільська рада (села Двірці, Волиця, Заріка), Реклинецька сільська рада (села Реклинець, Стремінь).