Останні новини

Фахівці Сокальського районного центру зайнятості розпочали профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю

Із початком нового навчального року фахівці Сокальського районного центру зайнятості розпочали профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю щодо професійного самовизначення, сприяння усвідомлення вибору учнями випускних класів майбутньої професії, затребуваної на ринку праці.

Зокрема днями спеціаліст з профорієнтації Тетяна Павлик відвідала Княжівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст., де й провела профорієнтаційний захід на тему: «У світі професій». Під час зустрічі школярів було ознайомлено з ситуацією на ринку праці, перелічені актуальні вакансії, яких потребує наш регіон. Хлопці та дівчата охоче пройшли тестування за сучасними методиками щодо правильного професійного самовизначення, щоб в майбутньому правильно обрати роботу і для душі і високооплачувану. Але найбільш захоплююче і з цікавістю учні переглядали анімаційні відеоролики з новими, сучасними професіями, такими як: біотехнолог, ресторатор, аналітик, соціолог та інші. Ці іновації були для дітей корисними, пізнавальними та повчальними. Діти були задоволені та вдячні працівникам служби зайнятості.

Як повідомили  в районному центрі зайнятості, така робота із учнівською молоддю триває цілий рік. Спільно з відділом освіти затверджується графік відвідування шкіл району, де фахівці проводять заходи, які покликані ознайомити школярів із професіями та допомогти визначитись із майбутнім вибором спеціальності.