Останні новини

Львівщина на 50% забезпечує Україну вугіллям наголосив мініст енергетики та вугільної промисловості

Львівщина на 50% забезпечує Україну вугіллям про це наголосив під час засідання Колегії міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

Як зазначив він 50% щоденного відвантаження на енергетику по Україні забезпечує саме ДП «Львіввугілля», а відтак питання розвитку підприємства є вкрай важливим для регіону та енергетики країни в цілому.

Також Ігор Насалик додав, що до кінця року ДП «Львіввугілля» отримає ще 350 млн грн кредитних коштів під державні гарантії на модернізацію, а відтак це дасть змогу вже з квітня 2018 вийти на беззбитковість.

Водночас, як зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, якщо ж кошти надійдуть, це покращить ефективність праці гірників, що в свою чергу дозволить підвищити заробітну плату від 40 до 75%.

Окрім того, зазначимо, що під час останнього засідання Колегії за участю міністра Ігоря Насалика – голови облдержадміністрацій, гендиректори вугільних підприємств та представники профспілок обговорили питання сучасного стану та подальшого функціонування підприємств вугільної промисловості.