Останні новини

23-24 вересня у Червонограді проходитимуть Дні європейської спадщини, які відбуваються кожного вересня в країнах, які приєднались до Європейської культурної конвенції

23-24 вересня у Червонограді проходитимуть Дні європейської спадщини, які відбуваються кожного вересня в країнах, які приєднались до Європейської культурної конвенції. Це дні, коли маловідомі закриті споруди відчиняють двері для відвідувачів і розповідають історії, що приховані за їхніми фасадами.

Традиція, офіційно започаткована Радою Європи у 1991 році, покликана привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства. Тема цьогорічних Днів: “Червоноград: вивчаємо історію міста”.

В Червонограді Дні відбудуться вперше за ініціативою Світлани Бордун і стали можливими в Червонограді завдяки конкурсній грантовій програмі Німецького товариства міжнародного співробітництва. Дні відбуваються у партнерстві з Червоноградською філією львівського музею історії релігії, ініціативою Літ\UA та Товариством польської культури в Червонограді.

Заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія їхнього міста.