Останні новини

В РДА на вівторковій нараді обговорювали підготовку служб, установ і закладів до нового опалювального сезону, ремонт доріг та інші питання

Підготовка служб, установ і закладів до нового опалювального сезону, ремонт доріг, епізоотична ситуація та інші питання обговорювались в ході наради, що відбулась у вівторок, 19 вересня, в Сокальській РДА.

Головував на ній очільник РДА Роман Токай. Участь в заході взяли керівники та представники управлінь і відділів адміністрації, установ, закладів і підприємств, комунальних і оперативних служб Сокальського району.

За інформацією заступника міського голови Сокаля Сергія Марчука в місті завершується підготовка до опалювального сезону, над цим працюють усі комунальні підприємства, про готовність заявлено у дошкільних дитячих закладах – садочках №№ 1,5 і 9 на стадії завершення підготовка систем опалення в дитсадках №7 та 8.

Також до завершення йдуть ремонтні роботи на дорогах міста. «Автомагістраль-Південь» завершує ремонт на окружній дорозі, перехрестя із вулицею Українська. Нововолинський підрядник теж завершує ремонт перехрестя Тартаківської і Шашкевича.

Про практичну готовність об’єктів охорони здоров’я, які ремонтувались в рамках обласного конкурсу мікропроектів, заявив головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед. На даний час окремі із них ще доробляються, отже в жовтні-листопаді їх планують завершити.

За інформацією Романа Шведа, до лікарні надійшла допомога, яку передав відомий футболіст, нападник київського «Динамо» Артем Кравець. Для пологового відділення було передано апарат УЗД та інкубатор. Крім того за кошти, які зібрані подружжям Кравців, буде відремонтовано 3 палати, в яких планують обладнати сучасні санвузли. Нагадаємо, ініціатором збору допомоги виступила дружина Артема – Анна – родом із Сокальщини. Акцію подружжя розпочало ще минулого року.

Окрім того, за словами начальника фінансового управління РДА за 9 місяців поточного року бюджет району виконано на понад 115%, водночас районний на більш, як 114%.

Заступник генерального директора ДП «Львіввугіля» поінформував, що у вересні було видобуто близько 72 тис тонн рядового вугілля при плані майже 75 з половиною тися тонн. На енергетику відвантажено 46 при плані 41 тисяча тонн вугілля.

За інформацією озвученою головою Сокальської райради Миколою Паськом, 22 вересня розпочне роботу чергова сесія. Питань є багато, отже одним засіданням сесія не обмежиться. Відбулись засідання постійних комісій, відтак, у середу, 20 вересня засідатиме призидія районної ради.

Крім того, очільник райради повідомив про запланований приїзд на Сокальщину генерального консула Республіки Польща у Львові. За попередніми даними в планах обговорення питань розвитку міжнародних пунктів пропуску, прикордонної інфраструктури і ремонт доріг.

Наразі точної дати візиту дипломата в наш край не називають.