Останні новини

Дорогу з Великих Мостів до Жовкви відремонтують до кінця року, а Соснівську дорогу планують відремонтувати за 114 тисяч гривень

Служба автомобільних доріг у Львівській області підписала договір з ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква.

Згідно підписаних договорів загальна вартість робіт складає 11 млн 847 тисяч гривень. Кінцева дата завершення ремонту дорожнього покриття, згідно підписаного договору 31 грудня 2017 року.

Також повідомляється і про Соснівську дорогу, яку планують відремонтувати за 114 тисяч гривень. На останньому засіданні постійної депутатської комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин депутати перерозподілили гроші на ремонт доріг комунальної власності.

Зокрема, місцеві обранці підтримали виділення 33-х тисяч гривень на поточний ремонт дороги по вул.Грушевського та Шахтарська, що у Соснівці. Водночас, міська рада Червонограда, в свою чергу планує дофінансувати ще 81 тисячу гривень.