Останні новини

Своє професійне свято відзначили аварійно-рятувальні служби, пожежної охорони та інших спецформувань

17 вересня відзначали своє свято аварійно-рятувальні служби, пожежної охорони та інших спеціальних формувань. А у разі позаштатної ситуації на вугільних шахтах першими на допомогу приходять рятувальники Львівсько-Волинського гірничорятувального загону.

З нагоди цього напередодні професійного свята шахтарські колективи, адміністрація ДП «Львіввугілля», Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України, Регіональне об’єднання Незалежної профспілки гірників України м.Червоноград привітали керівництво та особовий склад ЛВ ВГРЗ з Днем рятівника!

В актовій залі Львівсько-Волинського воєнізованого гірничо-рятувального загону відбувся урочистий захід. Вшанувати людей мужньої професії завітали представники влади та шахтарських спільнот Львівщини і Волині.

Від ДП «Львіввугілля» із вітальним словом до рятувальників звернувся в.о. технічного директора, Герой України Сергій Руденко, який подякував командуванню та особовому складу за високий професіоналізм, мужність та оперативність при виконанні рятувальних робіт, участь у заходах з підвищення та перевірки стану охорони праці на копальнях.

Також бійців загону зі святом привітав голова РО НПГУ м.Червоноград Віталій Оніжук. Водночас, під час урочистого заходу за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм та особисті досягнення кращих працівників було нагороджено відзнаками та грамотами.