Останні новини

Монетизація субсидій: термін подачі заяв на виплату продовжили до 1 листопада

Кабінет міністрів  продовжив до 1 листопада термін подачі заяв громадянами на монетизацію частини невикористаної субсидії. Таке рішення ухвалили на засіданні Уряду в середу, 13 вересня, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Міністр соціальної політики Андрій Рева, представляючи проект постанови на засіданні Уряду, пояснив, що діючим положенням встановлено термін подачі заяв на виплату зекономлених частин субсидій до 1 вересня поточного року. Проте, на адресу Міністерства надходять чисельні звернення від громадян про об’єктивні обставини, через які вони не можуть подати заяву у встановлений строк. “Постановою передбачається подовження терміну подачі заяв до 1 листопада цього року, якщо така заява не була подана до 1 вересня через незалежні від одержувача причини. Це допоможе громадянам реалізувати своє законне право на отримання виплат”, – заявив міністр.

Водночас, за даними управління соціального захисту населення СРДА, в Сокальському районі загалом мають право подати заяву на монетизацію субсидію 6 тисяч 610 отримувачів пільг. З них 5 тисяч 813 подали заяви до 1 вересня. Натомість  797 отримувачів субсидій не звернулись в управління соцзахисту до 1 вересня.