Останні новини

Громадська рада затвердила план роботи до кінця цього року

13 вересня відбулося засідання Громадської ради при Сокальській райдержадміністрації. В його ході було обговорено та затверджено план роботи Громадської ради при Сокальській районній державній адміністрації на 2017-2018 рік.

Як повідомила радіо «Сокаль» голова громадської ради Мар’яна Яремчук, найближчим часом заплановано розгляд таких питань, як хід виконання ремонтних робіт на автодорогах району. Про екологічну ситуацію навколо річки Західний Буг (м.Сокаль, смт.Жвирка, дамба с.Скоморохи), про  поводження із сміттям, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, економічні результати прийому львівського сміття у Сокальському районі. Про проблеми у роботі Сокальського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області.

Також до кінця року на засіданнях громадської ради планують обговорити ще такі питання, як стан  національно – патріотичного виховання молоді у районі; про організацію роботи та профілактичні заходи протидії алкоголізму, наркоманії та куріння серед дітей та молоді. Робота соціальних служб щодо  підтримки дітей та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Про стан забезпечення населення субсидіями та компенсаціями на тверде паливо. Проблеми автобусних перевезень в районі, реагування на проблеми. Про стан зайнятості населення та робота з легалізації зарплатні та зайнятості населення у районі. Про хід та результати дитячої оздоровчої кампанії «Літо-2017». Внесення пропозицій при формуванні бюджету району у 2018 рік та до Програми соціально-економічного та культурного розвитку району у 2018 році.