Останні новини

В Сокальському центрі зайнятості обговорили реформування пенсійної системи

В Сокальському центрі зайнятості пройшла зустріч із безробітними, в ході якої начальник відділу обслуговування громадян в Сокальському районі Сокальського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Львівської області Наталя Мигаль розповіла про основні напрямки реформування пенсійної системи.

Захід було розпочато з інформації про послуги, які надають органи Пенсійного фонду, про можливість самостійного контролю особистих даних, що містяться у реєстрі застрахованих осіб та запрошення учасників до відділу обслуговування громадян, що працює за принципом «Єдиного вікна» для реєстрації на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду.

У ході зустрічі Наталя Мигаль проінформувала учасників про основні правила призначення пенсії за віком згідно з реформою, а саме, поступове збільшення необхідного стажу з 25 до 35 років та відміну спеціальних пенсій. Також спеціаліст  розповіла про запропоноване урядом реформування солідарної системи, пояснила, чому пенсійна реформа має відбутися та які зрушення вона пропонує, про перерахунок пенсій, призначених до 1 жовтня 2017 року, запровадження накопичувальної пенсійної системи.

По закінченню зустрічі всі присутні отримали відповіді на нагальні питання та були забезпечені інформаційними матеріалами з основних питань пенсійного забезпечення.