Останні новини

На Сокальщині пройшли спортивні заходи присвячені Дню фізичної культури та спорту

На стадіоні «Сокіл» проходив міжнародний турнір з футболу серед дівочих команд присвячений Дню фізичної культури та спорту. В ньому брали участь команди «Спарта» з м. Білгорай (Республіка Польща), ДЮСШ 1 м. Львів, ДЮСШ 1 м. Хмельницький, «Надбужжя» м. Буськ, «Розточчя» м. Жовква та господарі – ДЮСШ «Буг» Сокаль.

За підсумками змагань І місце посіла команда дівчат з м. Жовкви, на другому – ДЮСШ м. Львів, третє місце – команда «Спарта» з м. Білгорай (Республіка Польща), четвертими стали господарі змагань, за ними команда з м. Хмельницького і замкнули турнірну таблицю команда з м. Буська. Переможці та призери турніру нагороджені кубком та медалями, учасники турніру – пам’ятними дипломами та медалями.

В ході турніру були виявлені кращі гравці. Ними стали – кращий воротар – Варя Новікова, кращий захисник – Леся Ольхова – обидві представниці Сокальщини. Кращий нападник – Анастасія Довганик з Жовкви і кращий гравець – Юлія Щепанік – Польща.

Нагородження проводили голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, начальник відділу молоді та спорту Сокальської РДА Андрій Мандрик, голова федерації футболу Сокальщини Сергій Васько та чемпіонка України з футболу серед дівчат Олеся Семенюк.

Також в ДЮСШ «Соколяни» відбувся турнір з волейболу серед юнаків 2005 – 2006 років народження, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Переможцями виявилась команда «Сокаль» – тренери Сергій Кожан та Олександр Токаж, на другому місці команда Жвирки – тренер Богдан Пархома і на третьому – команда «Сокіл» – тренер Степан Кулик. Переможці та призери турніру нагороджені грамотами, які вручав завуч ДЮСШ «Соколяни» Василь Матвійчук.