Останні новини

Відбулося урочисте відкриття Сокальського відділення Ощадбанку нового формату

12 вересня у Сокалі відбулося урочисте відкриття відділення Ощадбанку нового формату. У ньому взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, начальник Львівського обласного управління Ощадбанку Ігор Романів, керуючий Червоноградської філії Ощадбанку Ігор Барило, вкладники Сокальського відділення. Працівники фінансової установи у гарних вишитих вбраннях гостинно зустрічали запрошених гостей. Право перерізати стрічку мали Роман Токай, Ігор Романів та керуюча Сокальською філією «Ощадбанк» Світлана Ксьонжик. Освятив модернізоване приміщення митрофорний протоієрей о.Ярослав Кащук. 

З 2014 року розпочалось оновлення приміщень «Ощадбанку» за цей період була проведена реконструкція 47 фінансових установ у Львівській області. Окрім створення зручних та комфортних умов, Ощадбанк також пропонує своїм клієнтам різноманітні нові послуги, які дозволяють оперувати власними коштами незалежно від місця перебування.

На завершення урочистого відкриття Світлана Ксьонжик організувала екскурсію для гостей по оновленому приміщенню і розповіла які зараз діють відділи та якими послугами можуть скористатись клієнти.

Після капітального ремонту Сокальське відділення Ощадбанку отримало сучасний дизайн, зручне зонування, просту для клієнтів навігацію та пристрої самообслуговування. Також в приміщення відкрито депозитарії, де у скриньках клієнт може розмістити власні речі. У відділенні створені всі умови для комфортного обслуговування різних категорій клієнтів – як фізичних, так і юридичних осіб.