Останні новини

В районі зменшується кількість злочинів, які вчиняють підлітки

За 8 місяців 2017 року на теренах Сокальщини троє неповнолітніх вчинили 2 злочини. За аналогічний період минулого року 3 підлітки вчинили 4 злочини. Про це радіо «Сокаль» повідомила старший інспектор Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, майор поліції Ірина Мроць. За її даними, злочини, які неповнолітні скоїли у цьому році – це крадіжки.

З метою правового виховання молоді Сокальськими правоохоронцями було прочитано 37 лекцій на правову тематику, проведено 26 рейдів по Сокалю та населених пунктах району. В їх рамках було виявлено 12 фактів куріння неповнолітніми у громадських місцях та 2 факти продажу алкогольних напоїв неповнолітнім. Один випадок стався в кафе в селі Теляж, а інший – продаж алкоголю з рук в Сокалі.

Протягом звітнього періоду працівниками Сокальського відділення поліції поставлено на облік 3 неповнолітніх. В загалом на обліку перебуває 5 підлітків. З них 3 – вручено повідомлення про підозру у вчиненінн злочину, до одного застосовано захід виховного характеру, а один засуджений із встановленням іспитового терміну.