Останні новини

Червоноградською місцевою прокуратурою викрито факт розкрадання вугілля в одному із підрозділів ДП “Львіввугілля”

Працівники Червоноградської місцевої прокуратури викрили факт розкрадання службовими особами вугілля в одному із підрозділів ДП «Львіввугілля».

Правоохоронці спіймали зловмисників на «гарячому», коли завантажений автомобіль марки «КамАЗ» виїжджав із території вугільного складу шахти. Необхідні документи на вантаж у водія були відсутні.

Про це радіо «Сокаль» повідомив заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури, радник юстиції Олег Ковальчук. Відомості про вказане правопорушення внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань та розпочате розслідування.

Вказаний автомобіль із завантаженим вугіллям вилучено та поміщено на арештмайданчик місцевого відділення поліції. Зараз проводяться першочергові слідчо-оперативні заходи з метою документування злочинної діяльності, а також повного, всебічного і об’єктивного дослідження усіх обставин цього кримінального правопорушення.

Наразі як повідомляє джерело особам, причетним до протиправної діяльності, загрожує до п’яти років позбавлення волі та трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися відповідною діяльністю.