Останні новини

У серпні на енергетику було відвантажено більше 65 тисяч тонн вугільної продукції

ДП «Львіввугілля» розрахувалось із гірниками по заробітній платі за липень, зараз триває робота по виплатах за серпень. Про це у вівторок, 5 вересня, в ході наради в Сокальській РДА повідомив в.о. заступника директора з економіки та фінансів, начальник фінансового відділу держпідприємства Микола Мисак.

За його словами, серпень вугільники завершили із добрими показниками по видобутку рядового вугілля. При плані 113 тисяч тон було видано на-гора майже 125 тисяч тон чорного золота. Натомість, через не належне матеріально-технічне забезпечення не виконаний план по прохідницьких роботах. Його виконання складає 48% до плану.

На енергетику останнього місяця літа було відвантажено 65 тисяч 200 тон вугільної продукції. Поряд із цим на аварійних складах шахт триває накопичення продукції, на кінець серпня збільшення складає 12 з половиною тисяч тон, зараз на складах зберігається 45 з половиною тисяч тон вугілля.

По держпідприємству «ЛьвівВугілля» доведене завдання на вересень 2017 року. План з видобутку складає 130 тисяч 700 тон, проходка – 1 тисяча 175 метрів. У вересні заплановано на відвантаження енергетикам 68 тисяч 300 тон продукції.