Останні новини

4 вересня – Сокальський міськрайонний відділ з питань пробації провів захід присвячений Дню знань

Сокальським міськрайонним відділом з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено 4 вересня захід до Дня знань на тему: «Значення освіти в житті людини».

В його ході підоблікових осіб було ознайомлено із Законом України «Про освіту» та доведено до їх відома, що згідно статті 53 Конституції України кожен має право на освіту, однією із функцій якої – стимулювання самоосвіти, самопідготовки, постійної спраги знань.

Самоосвіта, самостійне здобуття знань і навиків, звичайно, аж ніяк не вичерпуються шкільною системою, оскільки це право людини на здобуття певного обсягу знань, культурних навичок, професійної орієнтації, які необхідні для нормальної життєдіяльності в умовах сучасного суспільства.

Даний захід було проведено з метою мотивування підоблікових осіб до здобуття післяшкільної освіти.

Про це радіо «Сокаль» повідомила в.о. начальника Сокальського міськрайонного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації капітан внутрішньої служби Олеся Гуменюк.