Останні новини

На Сокальщині пройшло свято першого дзвоника

1 вересня, в Україні святкують День знань. У цей день в усіх школах Сокальського району лунає перший дзвінок, який закликає учнів знову сісти за парти та повернутись до навчання. Вже традиційно шкільне свято в районі проходить в патріотичному дусі: на сонці майоріло безліч жовто-блакитних стрічок, прапорів. Велика кількість учнів та їх батьків були одягнені у вишиванки. Нарядні школярі, вчителі, батьки заполонили святково прибрані шкільні двори і стали на першовересневу лінійку.  Дітей благословили святі отці, привітали вчителі, запрошені гості. Після урочистостей в школах району пройшов перший урок на тему «Нам є що захищати».

Зазначимо, що цього року вперше прийшло до навчальних закладів лише 923 першокласників, що на 27 менше ніж минулого року. Також, за даними спеціаліста відділу освіти СРДА Любові Тот, цього року загальна кількість учнів становить 9 тисяч 90 дітей, що є на рівні минулого року.

Є на Сокальщині школи де лише по 2 учнів. Зокрема взагалі немає перших класів НВК села Перемисловичі та Угринівська школа. В селі Матів немає 6 та 9 класів, в Тудорковичах відсутній третій клас, а в Жужелянах – другий клас. В навчальних закладах сіл Горбків, Борове, Глухів, Лещатів, Стремінь і Тяглів лише по двоє учнів вперше сядуть за шкільні парти. Натомість серед сільських шкіл найбільше першокласників – 29 має освітня установа села Бутини.