Останні новини

В Сокальському районному центрі зайнятості відбувся тренінг для безробітних з числа учасників АТО та інвалідів

Днями в приміщенні Сокальського районного центру зайнятості відбувся тренінг для безробітних з числа учасників АТО та інвалідів. Захід проводив ТзОВ «АйКю Холдинг» а саме доцент кафедри психології Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», волонтер Лариса Малинович. Про це повідомляє  начальник відділу активної підтримки безробітних Сокальського районного центру зайнятості Лілія Шунькіна.

Метою тренінгу було формування цілісного та адекватного бачення власних здібностей та можливостей, вироблення навичок постановки та досягнення власних життєвих цілей, формування віри у себе та вироблення готовності долати труднощі на шляху до досягнення мети. Реабілітація та адаптація учасників АТО в нових умовах це складне завдання. Стан бійця, що повернувся в мирне життя – травматичний стан. Стрес, що часто виникає під час військових дій, є одним з головних внутрішніх бар’єрів на шляху адаптації до мирного життя та, як наслідок, проблем з пошуком роботи.

З допомогою групових дискусій, відповідних ситуаційних вправ та завдань Лариса Михайлівна заставила кожного учасника поглянути на себе з іншої точки зору, пізнати себе, відкрити самого себе в реалізації своїх можливостей та здібностей, закріпити впевненість у собі і як наслідок відповідальність за своє майбутнє. Після закінчення тренінгу учасники щиро дякували тренеру за проведений захід, адже він дав відповіді на питання, що турбують їх у повсякденному житті.