Останні новини

Голова Сокальської районної ради підписав угоду про співпрацю з Попаснянським районом

Голова Сокальської райради Микола Пасько підписав угоду про співпрацю з військово-цивільною адміністрацією Попаснянського району. Мета угоди полягає в тому, щоб створити платформу, місія якої – об’єднання двох регіонів, які живуть в одній державі. Зокрема, планується взаємодія в соціально-культурному та освітньому напрямках.

Документ передбачає реалізацію різних спільних проектів. І перший, який зараз є дуже актуальний – стосується створення класів історії України та української літератури на території Попаснянського та Сокальського районів.

Відтак було домовлено, що в десятих числах вересня представник Попаснянської військово-цивільної адміністрації відвідає на Львівщину, можливо завітає і на наші терени. Окрім того очільник Сокальської райради запросив дітей з Попаснянського району відвідати Сокальщину. Також при наявності відповідних документів вони могли навіть побувати і в сусідній Польщі та побачити як живуть люди в Євросоюзі.

Зазначимо, що підписання угоди відбулось під час перебування очільника Сокальської райради на Сході України. Він та обласний депутат Сергій Касьян в складі делегації з Львівщини відвідали низку міст та селищ східного регіону нашої держави,  взяли участь в офіційних святкових заходах. Зокрема на горі Карачун (Донецька область) делегація вшанувала пам’ять екіпажу, що загинув на цьому місці в 2014 році – за кілька днів до звільнення Слов’янська. В селищі Новотошківське, відкрили пам’ятний знак полеглим Львівським воїнам, серед яких був і наш земляк Юрій Білик. В Нововайдарі, відкрили пам’ятний  знак на місці, де відбувся один із перших боїв із сепаратистами

Представники Сокальщини приїхали на Схід не з пустими руками. Завдяки не байдужим мешканціям Сокальщини були зібрані і кошти і різні смаколики, і запчастини до техніки. Усі ці речі вони передали військовим, зокрема відвідали підрозділ реактивної артилерії «Смерч».

Також голова райради Микола Пасько і обласний депутат Сергій Касьян завітали з подарунками  і до 66 військово-мобільного госпіталю, який знаходиться в місті Покровськ і в якому несуть службу два медики з Сокальського району, лікарі – анестезіологи Євген Морфюк та Юліан  Макачка.