Останні новини

На території Сокальського району до проходять загально-державні профілактичні заходи

На території Сокальського району до проходять загально-державні профілактичні заходи під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей, спрямовані на забезпечення безпеки дітей, захисту їх законних прав та інтересів, попередження вчинення ними та стосовно них правопорушень. Про це радіо «Сокаль» розповіла старший інспектор ювенальної превенції сектору превенції патрульної поліції Сокальського відділення, майор поліції Ірина Мроць.

Загалом за звітній період проведення вищевказаних заходів працівниками ювенальної превенції було проведено 16 рейдових перевірок по місту Сокаль та населених пунктах району. Виявлено 11 фактів невиконання батьками  обов’язками щодо виховання та навчання своїх неповнолітніх дітей, 2 факти розпивання алкогольних напоїв малолітніми в громадських місцях, 2 факти вчинення малолітніми дрібних крадіжок, 1 факт нанесення тілесних ушкоджень малолітньою особою. Також за вказаний період зафіксовано 2 випадки алкогольного отруєння неповнолітніх та 1 факт безвісти зникнення дитини, яку в подальшому було знайдено.

За словами Ірина Мроці, по всіх фактах вчинення правопорушень неповнолітніми та їх батьками винних притягнуто до відповідальності згідно з чинним законодавством.