Останні новини

В Стенятині завершив роботу літній церковний табір «Веселі канікули з Богом»

Минулого тижня  в селі Стенятин проходив літній церковний табір «Веселі канікули з Богом», в якому взяли участь більш як 70 дітей віком від 6 до 14 років.  Його організатори місцевий священник Володимир Августовський та семінаристи Іван Зубрицький і Павло Віра. Також активно долучились до його проведення і запрошені аніматори.

Як розповіла одна із учасницю табору Наталія Стасюк, такий духовний відпочинок для дітей організовується вже кілька років поспіль в селі Стенятин при церкві Воздвиження Чесного Животворного Хреста. Кожен день табору починався молитвою, після якої відбувалась катехитична наука, а далі вже розважальна програма. Весь день діти активно і корисно проводили час. Катехизація перепліталися з бансами (танцями), веселими іграми, вивченням пісень. Завершився табір «Веселі канікули з Богом», спільною ватрою, відправою із презентацією власних здобутків, і подорожжю

Веселі канікули-це не просто розважальний табір для дітей. Це табір, який дає можливість розповісти дітям про Бога, донести в доступній формі важливі християнські істини. За допомогою ігор та інтерактивних методів організатори вчать дітей бути активними і небайдужими членами своєї Церкви, суспільства, країни. Окрім того, це також нагода відірвати хлопчиків і дівчаток від екранів телевізорів та комп’ютерів, привчити їх до здорового та рухливого способу життя. Також, своїм прикладом вони намагаються показати, якими мають бути стосунки у спільноті, залучити до активного життя в церкві, вчать взаємодопомоги і щирості.

Загалом, всі учасники табору отримали багато позитивних вражень, мали нагоду духовно відновитися, по-новому відкрити для себе світ та змогли побути разом з Богом, який промовляє до їхніх сердець і тепер з нетерпінням чекають наступного літа.