Останні новини

Платники Сокальщини вивчали новації електронного адміністрування ПДВ

Фахівцями Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області було проведено семінар – практикум для платників податків, темою якого було обговорення актуальних нововведень у податковому законодавстві та попередження його порушень. На початку зустрічі начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Наталія Жолудєва акцентувала увагу присутніх бухгалтерів та підприємців на найважливіших податкових подіях, які відбулися протягом квітня – липня 2017 року.

Також присутніх ознайомили із функціонуванням системи автоматизованого моніторингу управління ризиками при адміністрування ПДВ. Платникам ПДВ  роз’яснили новації та детально зупинились на проблемах,  які виникають  під час реєстрації податкових накладних. Окремо податківці звернули увагу на помилки платників та надали пояснення як їх уникнути, роз’яснили алгоритм подання повідомлення при зупинці податкових накладних. В ході семінару фахівці фіскального відомства вислухали та надали роз’яснення з усіх питань, які виникли в учасників семінару.

На завершення зустрічі присутні обговорили питання своєчасності та повноти сплати платежів, про легалізацію заробітної плати та дотримання законодавства про працю, яке зобов’язує роботодавців виплачувати заробітну плату своєчасно та не нижче законодавчо встановленого мінімуму. Обговорили проблемні питання, які виникають під час ведення господарської діяльності та висловили сподівання щодо подальшої співпраці.