Останні новини

До 1 вересня необхідно подати заяву на відшкодування субсидій

Виплата «живих» грошей у рамках урядового проекту з монетизації частини зекономлених субсидій здійснюється Урядом вперше за роки української незалежності. Це перший крок переходу до повної монетизації пільг і субсидій. За словами начальника управління соціального захисту населення СРДА Володимира Огінського, монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії та природного газу за умови що ці ресурси використовуються для опалення.

Проте, максимальна сума відшкодування за 100 куб. метрів газу – 695 гривень 79 копійок, за 150 кВт електроенергії – 135 гривень. Тобто, якщо людина має набагато більше зекономлених коштів, більш ніж 700 гривень вона не отримає. Решта суми повернеться до державного бюджету, наголосив Володимир Огінський. Окрім того, монетизації підлягає лише зекономлені ресурси по газопостачанню та електроенергії.

Загалом в Сокальському районі під монетизацію підпадають близько 7 тисяч домогосподарств. Подати заяву про відшкодування субсидій не обхідно до 1 вересня, в управління соціального захисту населення за адресою: м. Сокаль, вул.. Героїв УПА 11, телефон гарячої лінії: 7-20-94.