Останні новини

Сокальщина урочисто відзначила День Державного Прапора України

23 серпня Сокальщина урочисто відзначила День Державного Прапора України. З цієї нагоди у Сокалі, біля пам’ятника Тарасові Шевченку, відбулося урочисте віче в якому взяли участь представники влади району та міста, громадських і політичних організацій та громада. В його ході Державний Прапор України був урочисто піднятий на флагштоці.

Честі підняття його удостоїлися Наталя Корнацька, переможниця першості області з футболу, срібна призерка чемпіонату України 2016 року, чемпіонка України та кращий захисник чемпіонату України 2017 року, а також Ганна Діжак, переможниця Всеукраїнського конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, стипендіатка Президентської премії.

Голова райдержадміністрації Роман Токай, заступник голови районної ради Василь Бойко привітали присутніх зі святом, побажали міцного здоров’я, миру, злагоди, взаємної шани та глибокої віри у гідне майбутнє рідної землі.

Державний Прапор України також урочисто підняли і у інших містах Сокальщини у Белзі, Угнові та Великі Мости.

Нагадаємо, День Державного Прапора України почали відзначати згідно з Указом екс-Президента України Леоніда Кучми від 23 серпня 2004 року.