Останні новини

Сокальщина серед інших районів області лідирує по реалізацію мікропроектів

У понеділок, в селі Двірці о 14 годині відбудеться відкриття амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Ремонт приміщення відбувся у рамках реалізації мікропроектів, за кошти бюджетів різних рівнів. Також того ж дня о 15.30 – відкриття ФАПу в селі Муроване, яке пройде в рамках реалізації проекту ЄС-ПРООН.

Нагадаємо, що  Сокальщина серед інших районів області лідирує по реалізацію мікропроектів, в рамках Програми обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку. На сьогодні із 50 об’єктів, які були визнані найкращими та отримали фінансування з різних джерел, роботи повністю завершені на 18. З них 16 – це об’єкти галузі освіти.

Загальна кошторисна вартість всіх мікропроектів близько 10 млн гривень. З них обласний бюджет профінансує 4 млн 900 тис грн., з районного бюджету – передбачено 3 млн 421 тис грн.., решта – місцеві бюджети, спонсорські кошти та внески громади. Процедура фінансування мікропроектів передбачає спочатку оплату з місцевих бюджетів, потім з районного і на завершення з обласного.

 

Також нагадаємо, що Сокальщина бере участь в транскордонній програмі «Польща-Білорусь-Україна» і там в другий етап конкурсу потрапило 11 наших мікропроектів. Серед них є інфраструктурні, медичні та туристичні. Зараз триває підготовка всієї необхідної документації і до кінця року буде відомо, чи будуть якісь з них реалізовані.