Останні новини

До дня Незалежності реабілітовані громадяни отримають по 800 грн

До Дня захисника України – 14 жовтня – та з нагоди 75-річчя створення Української повстанської армії ветерани УПА, вдови (вдівці) учасників УПА та політв’язнів додатково отримають по 500 грн.Таке рішення ухвалила комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської облради, – передає прес-служба облради. Виплати планують здійснити у межах обласної Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-1017 роки. Відтак, комісія доручила департаментам фінансів та соціального захисту населення Львівської ОДА розрахувати відповідну потребу в коштах, яку врахують при уточненні обласного бюджету за підсумками 9 місяців.

Зазначимо, що в управлінні соціального захисту населення  СОкальської РДА станом на 01.08.2017 року  на обліку перебуває 35 учасників бойових дій УПА та 34  вдови політв’язнів та ветеранів  УПА.

Також в управлінні соцзахисту зазначають, що реабілітовані за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» до Дня Незалежності України отримають по 800 грн. На Сокальщині дану виплату отримає 521 одержувач.