Останні новини

З Сокальського військомату буде відправлено першу партію призовників

Питання функціонування комунальних та оперативних служб району, галузей та життєдіяльності Сокальщини обговорили в ході вівторкової наради, що відбулась в РДА. Проводив її голова адміністрації Роман Токай.

Комунальники Сокаля працюють в штатному режимі, в місті йде підготовка до відзначення Днів прапора і Незадежності України. Як повідомив міський голова Сокаля Вадим Кондратюк, відповідними обласними службами були оглянуті очисні споруди. За підсумками, їх робота і збереженість отримала непогану оцінку. За даними мера, наші очисні на 5 місці серед 26, які діють в області. Проблем місту додає молодь, котра вечорами проводить дозвілля на центральній площі та сцені, що розташована там. За словами Вадима Кондратюка, на площі був повалений стовп освітлення, який молоді люди розхитали, відтак взагалі зламали. Даним правопорушенням займається районний відділ поліції. За даними заступника начальника Сокальського відділення Володимира Яріша, проводяться дії з виявлення зловмисників.

Медична галузь працює стабільно. За словами головного лікаря Сокальської ЦРЛ Романа Шведа, в районі успішно реалізовується програма «Доступні ліки», крім того, для району виділені кошти на забезпечення медикаментами інсулінозалежних хворих на цукровий діабет.

За даними військового комісара Сокальського району Миколи Лисака, завтра з Сокальського військомату буде відправлено першу партію строкових призовників, які проходитимуть службу в Національній гвардії України. Крім того, на проходження начальних зборів будуть відправлені резервісти, їх пункт призначення Яворвівський полігон в селі Старичі.