Останні новини

Термінал, встановлений в СЦРЛ, пропонує нові послуги

Відтепер термінал, який встановлений в приміщенні СЦРЛ, пропонує людям нові зручні послуги: а саме проведення оплати за проходження медоглядів чи за будь-які інші довідки. Якщо раніше, відвідувачі медустанови, змушені були їхати в центр міста, що здійснити оплату послуг в банківських відділеннях, то тепер все це можна зробити на місці, у приміщення поліклініки.

За словами голови Сокальської районної ради Миколи Паська, люди не раз скаржились на незручності, при оплаті медичних послуг. Тому з’ясувавши, що в СЦРЛ Є вже термінал, керівництво району та лікарні звернулось до його власників щодо можливості введення нових послуг.

Варто додати, що відвідувачі лікарні відразу почали активно користуватись новими послугами. А працівники медустанови допомагають людям здійснити оплату за допомогою терміналу.  Для початку потрібно вибрати, за що здійснюється оплата, а саме: профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу; для отримання посвідчення водія транспортних засобів; медичні огляди для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами; профілактичні медичні огляди. Потім вказати прізвище, ім’я та по батькові пацієнта, який проходить медичний огляд, суму яку потрібно внести та “заправити” у термінал гроші. Якщо ж у терміналі залишається решта, то її можна повернути, а саме перерахувавши кошти на мобільний рахунок абонента. Відомо також, що термінал за свої послуги бере символічну оплату у розмірі 5 гривень 50 копійок незалежно від суми платежу та здійснює лише готівкові операції.