Останні новини

Сокальщина готується до фестивалю “Гута Fest”

Тривають останні дні підготовки до масштабного кулінарного фестивалю«Гута Fest», який проводиться на наших теренах 19 серпня. Даний захід проводиться вперше, але організатори планують залучити до нього чимало гостей, виробників, господині і не лише з України. Адже вже близько 10 кулінарних об’єднань з-за кордону були запрошені стати учасником кулінарного свята. Більш як 100 волонтерів будуть працювати в ході фестивалю, багато підприємств та установ забезпечують необхідні засоби для його проведення.

Наразі відомо, що буде 8 основних локацій, також буде роздрібна торгівля, відпочинкові та розважальні атракціони, концертна програма, яка готується силами місцевих колективів і запрошених виконавців. За попередніми даними хедлайнерами свята стане гурт «Galicia  folk  band.”. Фестиваль буде кулінарним, на якому будуть представлені в основному страви польської та української кухні.

Фестиваль відбудеться у суботу, 19 серпня, в свято Преображення Господнього. Проте, згiдно з розпорядженням Кабінету Міністрів, що регулює перенесення робочих тa вихідних днів, з 19 серпня 2017 вихідний день рeкомендовано перенести нa 25 серпня. Тому нa бiльшості підприємств України 19 серпня – робочий день. Але організатори вважають що такий форс-мажор не створить особливих незручностей і більшість гостей все ж таки зможуть потрапити на фестиваль.

Початок фестивалю “Гута Fest” о 14 годині, з урочистого посвячення фруктів, далі офіційна церемонія відкриття