Останні новини

До 29 серпня 2017 року необхідно сплатити податок на нерухомість

До 29 серпня 2017 року необхідно сплатити податок на нерухомість, нагадують податківці району. Мова йде про сплату податку за нерухоме майно, який громадяни володіли у 2016 році.

Відповідно до статті 266 Податкового кодексу України платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки є фізичні та юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості. Об’єктами оподаткування виступають будинки, квартири, а також гаражі, сараї, хліви, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби та інша нерухомість. Відповідно до Податкового Кодексу громадяни платять податок за площу понад 60 кв. м для квартир та 120 кв.м. для будинків. Якщо у власності є кілька квартир, то їх площа або є і квартира, і будинок, то їх площа додається і податок нараховують на площу понад 180 кв. м..

Отож, мешканці Сокаля та району, які володіють такою нерухомість, в тому числі їх частками, у разі неотримання податкових повідомлень – рішень про сплату податку, повинні звернутись із оригіналами документів про право власності на нерухоме майно в кабінет №8 Сокальського відділення Червонограської ОДПІ, за адресою: місто Сокаль, вул..Шептицького, 40. Телефон для довідок 7-28-56.

Податківці наголошують, що за порушення термінів сплати податків платники будуть притягуватись до відповідальності, у вигляду штрафів. При затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати податку, у розмірі 10% від боргу. При затримці більш як 30 календарних днів – у розмірі 20% від суми податкового боргу. Ще раз наголошуємо, що останній день сплати – 29 серпня.