Останні новини

Волонтери Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю відвідали Вінницьку громадську організацію молоді “Гармонія”

Волонтери Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю відвідали Вінницьку громадську організацію молоді з обмеженими фізичними можливостями “Гармонія” і міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей і молоді з функціональними обмеженнями “Гармонія”.

Їхали щоб вивчити досвід роботи цієї організації, а отримали набагато більше: теплий прийом, надзвичайно щире та відкрите спілкування із працівниками організації та її керівником Раїсою Панасюк (яка є також і урядовою уповноваженою із питань прав людей з інвалідністю), багато корисної інформації щодо розвитку та діяльності організації та, найважливіше, наснагу та бажання наполегливо працювати для того, щоб люди з інвалідністю мали рівні права і можливості з іншими громадянами.

Центр реабілітації “Гармонія” є комунальним закладом Вінницької міської ради, що говорить про розуміння і величезну підтримку цієї категорії населення з боку місцевої влади. Центр оснащений сучасним обладнанням, де працюють реабілітолог, масажист, психолог, соціальні працівники, експерт із доступності міста і багато інших працівників. Більшість із них мають інвалідність та є професіоналами своєї справи. Крім цього, при центрі працює безкоштовна служба перевезень та супроводу людей із обмеженими фізичними можливостями, які користуються цим транспортом для навчання, відвідування медичних закладів, центру реабілітації та інших потреб. Служба перевезень також фінансується із міського бюджету.

Захід відбувся у рамках проекту “Нові можливості для молоді з інвалідністю за підтримки Фонду ABILIS