Останні новини

Працівники «Львіввугілля» через борги із зарплати розпочинають акції протесту і погрожують перекрити трасу

Шахти ДП «Львіввугілля» з 15 години п’ятниці, 4 серпня, призупинили відвантаження вугілля споживачам до того часу, поки не надійдуть кошти на виплату заробітної плати працівникам за червень цього року. Відповідне рішення було ухвалене за результатами спільного засідання голів профспілкових організацій.

4 серпня відбулося спільне засідання голів профспілкових організацій Львівської територіальної організації Профспілки вугільників та Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червоноград, за участю т.в.о. генерального директора ДП “Львіввугілля” Олега Акімова, народного депутата України, голови підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Михайла Бондара.

Присутні обговорили та прийняли рішення щодо критичної ситуації внаслідок заборгованості по заробітній платі за червень 2017 р. працівникам ДП “Львіввугілля”. Вугільники Львівщини вирішили призупинити відвантаження вугілля до надходження коштів на виплату зарплати за червень 2017 року. Якщо ж кошти не поступлять до 17 години 7 серпня, шахтарі планують вийти на протест із перекриттям автомобільної дороги Львів – Рава-Руська з 18 до 21.30.