Останні новини

4 серпня відзначається День Національної поліції України

Вже другий рік поспіль 4 серпня в Україні відзначається День Національної поліції України. Міліція України з 7 листопада 2015 року припинила своє існування. Разом з нею скасовано і свято Дня міліції, який відзначався щорічно 20 грудня. На зміну їй прийшла Національна поліція з однойменним законом «Про національну поліцію» і новою датою професійного свята. Дата вибрана невипадково — саме 4 серпня президент підписав Закон України «Про Національну поліцію».

З цієї нагоди в Сокальському відділенні поліції пройшли  урочистості. Привітати правоохоронців з професійним святом прийшли представники влади Сокальського району та міста. Найкращим були вручені грамоти Сокальської районної ради та РДА і місцевого відділу поліції.

Додамо, що на сьогодні спокій та безпеку громадян Сокальщини забезпечують 85 працівників поліції. Протягом минулого року правоохоронці Сокальщини проходи переатестацію, після якої і було сформовано колектив Сокальського відділення поліції.

У першого півріччя 2017 року на теренах Сокальського району, найбільшу кількість склали злочини невеликої тяжкості, з яких майже 100 кримінальних правопорушень складали легкі тілесні ушкодження та побої. Не встановлено у поточному році випадків скоєння вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть особи. Серед основних та найбільш розповсюджених злочинів на наших теренах – це крадіжки.

Нагадаємо, що цього року Сокальської районної радою була прийнята програма профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Сокальського району на 2017 рік. В її рамках виділено 50 тисяч гривень для встановлення системи відео спостереження в районі.

 

Колектив ТРК «Сокаль» вітає із професійним святом всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Бажаємо вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів. Також бажаємо вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя!