Останні новини

На території Сокальського району триває профілактична операція “Літо-2017”

На території обслуговування Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції триває профілактична операція «Літо-2017». Працівники ювенальної превенції проводять заходи з метою виявлення дорослих, які втягують дітей у пияцтво, азартні ігри та наркоманію. Також у нічний час здійснюються профілактичні рейди та відпрацювання з перевірки розважальних закладів, в яких можуть знаходитись підлітки до 16 років без супроводу дорослих.

Працівники Сокальського відділення поліції нагадують усім підприємцям-власникам торгівлі та громадського харчування щодо недопущення продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років. За порушення правил торгівлі настає адміністративна відповідальність, яка передбачає накладання штрафу на продавця та на власника із позбавленням ліцензії торговельного закладу. Окрім того власники розважальних закладів або уповноважені ними особи зобов’язані вжити заходів щодо недопущення перебування неповнолітніх без супроводу батьків після 22 години.

Водночас правоохоронці наголошують і батькам, щоб попередити нещасні випадки та неприємні ситуації контролюйте поведінку дітей, проводьте профілактичні бесіди щодо застереження вчинення протиправних дій, небезпеки анти суспільної поведінки, необхідності дотримуватись правил безпеки на воді і на проїжджій частині вулиць.