Останні новини

Керівництво колонії на Львівщині впіймали на хабарі

Прокуратура спільно з Управлінням захисту економіки у Львівській області задокументувала факт отримання неправомірної вигоди помічником керівництва однієї із виправних колоній на Львівщині, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Як з’ясувалось, неправомірну вигоду службова особа цієї колонії отримала за надання в оренду приміщень і вирішення інших господарських питань цього закладу. 31 липня, правоохоронці затримали вказану посадову особу на отриманні 9 тис. грн неправомірної вигоди від підприємця, якому зловмисник обіцяв сприяти в укладені договору оренди та заниженні плати за оренду складського приміщення, що належить виправному закладу.

1 серпня, працівники слідчого управління прокуратури Львівської області повідомили вищевказаному посадовцю про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.Досудове розслідування триває. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.