Останні новини

Понад 80 учасників АТО пройшли безкоштовну реабілітацію у Соснівці

Львівська обласна лікарня відновного лікування №3», яка розташована у місті Соснівка, проводить реабілітацію та лікування учасників АТО. Відтак цьогоріч вже 88 учасників АТО отримали необхідну допомогу лікарів та реабілітологів.

Курс лікування для бійців АТО розрахований приблизно на 14 днів. Усі послуги для воїнів безкоштовні. Допомогу учасникам АТО надають лікарі-реабілітологи, терапевти, невропатологи, пуль монолог, фізіотерапевт, рентгенолог, стоматолог, лікар з функціональної діагностики, психолог та масажисти. В стаціонарі надається допомоги хворим з перенесеними черепно-мозковими травмами, травмами хребта, грудної клітки. Проводиться лікування супутних захворювань ( вегето-судинної дистонії, хронічного панкреатиту, гастриту, захворювань серцево-судинної системи, органів кровообігу та дихання).

У закладі діє фізіотерапевтичне відділення з широким спектром фізіотерапевтичних електропроцедур: магнітотерапія, лазаротерапія, електрофорез тощо. Є кабінети бальнеології, водолікування, спелеотерапії, «соляна» кімната, тренажерний зал. Проводяться лабораторні обстеження. В лікарні працює кабінет психолога, який надає кваліфіковану допомогу учасникам АТО з питань психологічної адаптації до соціуму, також надаються консультації сім’ям учасників АТО.  Безпосередньо з учасниками АТО  проводяться психологічні тренінги, як індивідуальні так і групові.

Для того, щоб пройти необхідне лікування чи реабілітацію потрібно скерування амбулаторно-поліклінічних закладів області, або військкоматів за місцем реєстрації. Якщо демобілізовані бійці працюють, листки непрацездатності  відкриваються за місцем скерування. З документів при госпіталізації потрібно мати з собою паспорт та посвідчення учасника АТО. Звертатись у «Львівську обласну лікарню відновного лікування №3»  з приводу проходження лікування та реабілітації учасники АТО можуть за телефоном – (03249) 3-41-54.