Останні новини

На Сокальщині оголошено стан підвищеної пожежної небезпеки

Питання функціонування оперативних і комунальних служб району, управлінь і відділів РДА, установ, закладів і підприємств Сокальщини обговорювались в ході традиційної вівторкової наради у Сокальській райдержадміністрації. Проводив її голова РДА Роман Токай. Очільники розповіли про роботу ввірених структур протягом попереднього тижня, про попередні підсумки липня.

Міський голова Сокаля Вадим Кондратюк звернув увагу на діяльність комунальників, доповів про ремонтні роботи на дорогах міста. Сокальводоканал проводить планові роботи, натомість все частіше трапляються випадки, коли в каналізаційну систему потрапляють предмети гігієни та навіть дитячі підгузники. Вадим Кондратюк звертається до мешканців Сокаля із шанобливістю ставитись до систем спільного користування, зокрема водопостачання і водовідведення, не засмічувати їх предметами, що стають причиною аварійних ситуацій. Місто ще не отримало експертизу проекту з ремонту перехрестя вулиць Тартаківська і Шашкевича, отже підрядники не можуть приступити до виконання робіт.

Оперативні служби, зокрема районний відділ ДСНС, газовики, попереджають про підвищену пожежну небезпеку в зв’язку із високою температурою повітря. Надзвичайники посилили контроль за торфовищами та іншими екологічними системами. Газовики проводять обстеження газогонів, обкошування газо-розподільчих пунктів та інших об’єктів.

В цілому по району, разом із усією Львівщиною оголошений стан підвищеної пожежної небезпеки. Мешканців просять утриматись від розпалювання вогнищ, спалення сухостою і трави на полях, з обережністю ставитись до вогню в лісових масивах під час відпочинку.