Останні новини

До 5 серпня триває добір кандидатів на навчання в Національну академію імені П. Сагайдачного

Сокальський районний військовий комісаріат до 5 серпня продовжує добір кандидатів з числа цивільної молоді за державним замовленням на підготовку військових фахівців до вищого військового навчального закладу, а саме: до Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного міста Львів. Військові навчальні заклади здійснюють підготовку громадян для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського, сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до Законів України. Курсанти впродовж всього періоду навчання розміщуються в казармах.

Для здобуття ступеня вищої освіти магістра, бакалавра, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста приймаються на перший курс на денну форму навчання громадяни, віком від 17 до 23 років, в тому числі і ті, яким виповнюється 17 років в рік зарахування на навчання. Жінки приймаються на навчання за переліком спеціальностей, за якими вони можуть проходити підготовку для проходження військової служби на посадах офіцерського складу. Фінансування здійснюється за рахунок видатків державного бюджету.

Право на першочергове зарахування мають діти, батьки яких є учасниками бойових дій, особи, які є внутрішньо переміщеними, і діти шахтарів, які мають підземний стаж не менше 15 років. За більш детальною інформацією необхідно звернутись у військовий комісаріат за адресою: місто Сокаль, вул. Семенюка 2. Телефон 7-30-18.