Останні новини

Ухиляння від призову, виїзд на заробітки та погане здоров’я – основні проблеми цьогорічного весняного призову

Про підсумки проведення призову на строкову військову службу та відбору громадян України на військову службу за контрактом, йшлось під час останнього засідання колегії СРДА. Доповідачі, зупинялись на виконанні планових завдань, проблемах, які виникають, соціальному захисті і військово-патріотичному вихованню молоді.

Протягом першого півріччя в Сокальського районі було проведено весняний призов на строкову службу, тривала робота і по набору контрактників. Цьому передували прийняті законодавчі акти та розпорядження голів ЛОДА і СРДА. Окрім того цього року районна рада затвердила та виділили фінансування в рамках програм, спрямованих на допомогу військовим –контрактникам і районному військомату.

Серед основних проблемних питань, які супроводжували весняний призов – це неявка юнаків, їх відсутність за місцем проживання та погіршення стану здоров’я молодих людей.

Окремо, військовий комісар Сокальського районного військомату Микола Лисак зупинився і на контрактній службі. За звітній період 37 жителів Сокальщини добровільно виявили бажання служити у лавах Збройних Сил України. Проте, за словами комісара, голови місцевих рад району самоусунулись від цього питання і жодним чином не сприяють у наборі громадян на військову службу за контрактом.

 

В результаті засідання колегії СРДА вирішила інформацію взяти до відома, головам місцевих рад забезпечити належну інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань відбору на військову службу за контрактом, військовому комісару спільно із головою військово-лікарської комісії забезпечити належне проведення медичного обстеження військовозобов’язаних.