Останні новини

На Сокальщині зростає кількість ДТП

Протягом першого півріччя на території Сокальського району зареєстровано 58 дорожньо-транспортних пригод. З них 26 ДТП із постраждалими. За звітній період внаслідок дорожніх аварій на Сокальщині 6 осіб загинуло та 29 травмовано. Про це повідомляє Сокальське відділення поліції.

Аналіз аварійності свідчить, що на теренах Сокальщини спостерігається значне зростання кількості ДТП та тяжкості їх наслідків. Зокрема, основними причинами скоєння дорожніх аварій є перевищення встановленої швидкості та порушення правил маневрування.

Тому на території Сокальського району та Львівської області проводиться цільове відпрацювання «Маневрування» щодо виявлення та припинення порушень правил дорожнього руху, які безпосередньо впливають на стан аварійності. Завдання профілактичних заходів є виявлення та припинення порушень правил маневрування, порушень проїзду перехресть, правил обгону, порушення правил проїзду зупинок транспортних засобів загального користування, а також порушення правил проїзду пішохідних переходів.