Останні новини

В Радехові вперше організовують фестиваль «Куховарня RadoFest»

У неділю, 30 липня в Радехові пройде Перший західноукраїнський фестиваль «Куховарня RadoFest», який має на меті відродити забуті автентичні переписи поважних господинь та навчити усіх охочих готувати улюблені з дитинства страви. Окрім того, на фестивалі діятимуть більше 10 локацій, де кожен знайде для себе заняття до душі. Молодь зможе взяти участь у козацьких забавах, батьків з дітьми запрошують до міні-зоопарку, а таланові майстрині долучаться до колективного вишивання рушника на згадку про фестиваль. Але все ж таки основний наголос фестивалю – кулінарний, і найголовнішою стравою цього разу будуть так звані «палюшки».

В ході фестивалю планується встановити рекорд України, які в подальшому буде зафіксований у книзі рекордів України. Це основна атракція, яка буде називатись «Стіл графа Бадені». Стіл завдовжки із футбольне поле засервірують стравами української кухні та частуватимуть  дітей сиріт та з малозабезпечених родин.

Ще один акцент фестивалю – популяризація української кухні й відповідно й справжніх українських продуктів. Окрім того на фестивалі буде присутній барвистий ярмарок із сільськогосподарськими продуктами. Це різноманітні сири, медова продукція, хлібо-булочні вироби та м’ясні від виробників не лише Радехівщини, а і й з різних областей України. Відтак кожен на ярмарку зможе знайти для себе щось корисне і смачне, додала організатор.