Останні новини

З 1 серпня розпочинається призов громадян на строкову військову службу до Національної гвардії України

З 1 по 31 серпня розпочинається призов громадян на строкову військову службу до Національної гвардії України. Явці на призовну дільниці Сокальського районного військомату для призову підлягають громадяни 1997 року народження, яким в період до призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народились у 1996-1990 роках і не мають права на звільнення або відстрочку від призову. Про це радіо «Сокаль» повідомив військовий комісар Сокальського РВК підполковник Микола Лисак.

Усі громадяни, які підлягають призову зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Сокаль, вулиця Семенюка 2 у встановлений час із документами, які зазначені в повістках. Хто не отримав повістку, повинен з’явитись в військомат до 4 серпня 2017 року і мати при собі документи, які засвідчують особу. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» керівники підприємств, установ та організації, навчальних закладів зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення їх вчасного прибуття на дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за викликом до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.