Останні новини

Молодь Забужжя повернулась із велопрощі до Зарваниці

17-222 липня відбулась велопроща до Зарваниці під гаслом «Молодь це майбутнє», метою якої була молитва за добре виховання дітей та молоді в християнській спільноті. Це літнє велосипедне паломництво здійснила молодь парафії Святого Архистратига Михаїла з села Забужжя за підтримки громадської організації «Територія МИ» та бібліотекою села.

Минулого понеділка 16 сміливців  на велосипедах вирушили до чудотворного місця «Зарваниця» Тернопільської області. Впродовж цих днів учасники подолали 250 кілометрів, відвідали музей-садибу Маркіяна Шашкевича, Олеський та Підгорецький замки, монастир Франсисканців в Золочеві та в селі Ішків інтерактивний музей музичних інструментів.

У Зарваниці прочани  мали можливість приступити до Святої Тайної Сповіді, побувати на Службі Божій, поклонитись, помолитись і попросити заступництва біля Чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері, отримати благословення ще від однієї реліквії – мощівника з мощами перших християнських мучеників, який уже в ХХ ст. явив чудо мироточення. Занурились у чудодійне джерело, щоб духовно та тілесно зцілитися.

Історія прощ засвідчує, що паломники завжди долали тяжкі шляхи, щоб дістатись до святих місць. І забузьких прочан не злякали труднощі на велопрощі. Кожен мав можливість не раз перемогти себе, свою втому і дійти до чудотворного місця. В ході прощі, їдучі на велосипеді кожен учасник мав змогу побачити мальовничі куточки нашої держави, поспостерігати за природою, а також отримати багато цікавою та пізнавальної інформацію. Адже кожного вечора бібліотекар читала учасникам прощі книжки, притчі, які в подальшому діти могли обговорити між собою, поділитись своїми думками.

Зазначимо, що  велопроща пройшла в рамках проекту «Територія ми», за підтримки благодійного фонду «Джинжер», Львівської освітньої фундації та Забузька бібліотека.