Останні новини

Сокальщина розширює міжнародне співробітництво

21 липня, у п’ятницю, у Сокальській районній раді було підписано лист про наміри між Переспівською сільською радою та гміною Тишовці (Польща), Томашівського повіту. Сторони задекларували своє бажання співпрацювати з метою реалізації спільних проектів, налагоджувати постійні контакти між адміністраціями обох муніципальних органів влади, зміцнювати економічні і торговельні відносини.

У ході зустрічі  бурміст Тишовєц Маріуш Зайонц ознайомився з життям Сокальщини, обмінялися досвідом у питаннях децентралізації державної влади, розвитку виробництва, туризму та функціонування соціальної сфери, побували на території Волсвинської сільської ради, яка є багаторічним партнером гміни Тишовці. Водночас у рамках візиту гості із Польщі зустрілись із головою Сокальської районної ради Миколою Паськом та обговорили актуальні питання налагодження партнерства.

До слова, села із назвою Переспа є як в Україні так і у Польщі, одне із них входить у склад гміни Тишовці. Цей факт і став поштовхом до партнерства між Переспівською сільською радою та гміною міста Тишовці