Останні новини

В «Ровесник» приїхали відпочити діти учасників АТО та внутрішньо-переміщених сімей

У дитячому оздоровчо-лікувальному комплексі “Ровесник” відбулося урочисте відкриття третьої табірної зміни. На оздоровлення з різних куточків України прибули діти учасників АТО, внутрішньо-переміщених сімей, шахтарів та малозабезпечених сімей. Загалом 580 дітей із міста Києва та Київської, Донецької, Луганської, Житомирської, Львівської областей, які  весело та з користю для здоров’я проведуть частину літа у шахтарській оздоровниці.

В урочистих заходах з нагоди відкриття третьої зміни взяли участь канцлер Сокальсько-Жовківської Єпархії Роман Синицький, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, Сокальський міський голова Вадим Кондратюк, виконавчий директор БФ “Карітас-Сокаль” Мар’яна Яремчук, т.в.о.директор з кадрових і соціальних питань ДП “Львіввугілля” Любов Фент, директор Сокальського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей і молоді Олександр Міщук.

 

Для дітей різних вікових категорій підготовлена велика культурно-масова програма: відбуватимуться різні спортивні змагання, захоплюючі екскурсії цікавими місцями Львівщини, працюватимуть мистецькі гуртки. Щовечора відбуватиметься дискотека під відкритим небом та запалювання ватри. Також діти матимуть змогу пройти різноманітні оздоровчі процедури.