Останні новини

Для неповносправних дітей з Червонограда та Сокаля організовано активний відпочинок на природі

Великомостівський спортивно-туристичний комплекс «Під Дубом» гостинно відчинив свої двері для неповносправних дітей з Червонограда та Сокаля. Впродовж трьох днів з 18 по 20 липня діти спільно із волонтерами, громадською організацією «Ніка»  відпочиватимуть там у наметовому таборі. Даний захід називається – «Інклюзивний, активний відпочинок на природі для молоді з особливими потребами. Про це радіо «Сокаль» повідомила керівник Громадської організації «Ніка» Наталя Хайсанова. За її словами, неповносправні діти отримали таку можливість відпочити на природі, завдяки мікропроекту, який вона написала.

Разом із неповносправними беруть участь в таборуванні і пластуни. Також військовослужбовців Великомостівського кінологічного навчального центру підготували для дітей цікаву програму, а місцевий спортсмен – байдарочник Олександр Коркішко – сплав на байдарках.

Діти повернуться додому ввечері, 20 липня, а наступного дня вони вирушають вже у іншу подорож – в село Заглибне, що на Львівщині до чудодійного джерела.