Останні новини

Спортивний клуб «ВелоСокаль» успішно виступив на вело змаганнях в Польщі

В місті Грубешів Республіка Польща пройшли змагання з велоспорту. Серед спортсменів, які брали участь, був спортивний клуб «ВелоСокаль». Про це нас повідомив президент СК Володимр Дробіт. У складі  команди виступали учасники зі Львова, Миколаєва, Кривого Рогу, Жовкви, Дрогобича і Сокаля.

Спортсмени змагались у груповій гонці по шосе на 65 кілометрів. Наша команда подолала дистанцію за 1 годину та 20 хвилин і виборола перше місце. Загалом клуб «Велосокаль» в цих змаганнях здобув 4 золоті медалі, 2 срібні та 3 бронзові і посів перше загальнокомандне місце. Переможці були нагороджені кубками, грамотами та подарунками.

Наступні змагання в яких планують брати участь наші велосипедисти – це велопробіг Грубешів – Сокаль – Грубешів. Його проведення заплановане на першу неділю серпня.

СК «ВелоСокаль» висловлює подяку своїм спонсорам, які завжди підтримують їх та допомагають взяти участь у змаганнях. Це підприємства «Датський текстиль» та «Вікна перфект», Бесл-лінк та церква Первоверховних апостолів Петра і Павла.  Ці змагання відбуваються в рамках договору про співпрацю між СК «Велосокаль» та СК «Грубешів на роверах», який був підписаний у 2016 році і стосунки дедалі більше та більше розвиваються, додав Володимир Дробіт.